^Wróć na góre

foto1 foto2

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo! Informuję, że od 10 lutego rozpocznie się rekrutacja na nowy rok szkolny i trwać będzie
do 2 marca:
Dzieci, które już uczęszczają do Przedszkola - rodzice do 9 lutego składają wyrażenie woli o kontynuacji spełniania wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 1 (te dzieci nie podlegają rekrutacji)
- pozostałe dzieci - rodzice składają wnioski o przyjęcie przez platformę e-Nabór.

Wszelkie informacje o rekrutacji na rok szk. 2021/2022 są lub będą dostępne na stronie www.rawicz.pl

RODO

Dyrektor Przedszkola nr 1 im. Akademia Króla Stasia jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Aby się z nami skontaktować możesz napisać list na adres:
ul. Wały Powstańców Wlkp. 2 63-900 Rawicz , tel: 65 545 23 32 ,
.
Przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z działalnością przedszkola, przez okres przedawnienia roszczeń.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub na adres Administratora danych z dopiskiem IOD
Katarzyna Jakubowska - Rozwałka

1. Informacje ogólne RODO
  2. Klauzula informacyjna "Rodzic -dziecko"
  3. Klauzula informacyjna "Osoby odbierające dziecko"
Copyright © 2013. Przedszkole nr 1 w Rawiczu Rights Reserved.