^Wróć na góre

foto1 foto2

Drodzy rodzice

Od 1 września 2020 r. rozpoczynamy edukację w przedszkolu w trybie stacjonarnym. Na terenie przedszkola rodzice i opiekunowie zobowiązani są stosować osłonę
ust i nosa. Dzieci nie noszą w przedszkolu maseczek. Przed wejściem dezynfekujemy dłonie. Wchodzimy tylko do szatni i tam przekazujemy przebrane dziecko woźnej, która zaprowadzi je do sali. Odbierając dziecko przez domofon mówimy imię i nazwisko dziecka , a pracownik przedszkola doprowadza nam dziecko.
W szatni przedszkolnej obowiązuje przestrzeganie społecznego dystansu (1,5 – 2m) oraz jednocześnie może przebywać nie więcej niż 10 rodziców z dziećmi.
W przypadku zbyt dużej liczby osób w szatni, będziemy oczekiwać przed wejściem do budynku.
Aby uniknąć kolejek proszę aby starszacy wchodzili samodzielnie do szatni a po przebraniu się pracownik przedszkola zaprowadzi ich do sali.
W godz. 6:00 -8:15 wyznaczony pracownik przedszkola będzie pełnił dyżur przy drzwiach.
Od 1 września 2020 r. aż do odwołania nie będziemy myć zębów w przedszkolu.
W dniu 03.09.2020 r. na godz. 16:00 zapraszam szanownych rodziców na zebranie organizacyjne w waszych klasach. Proszę zaopatrzyć się w maseczki.
Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę internetową przedszkola, gdzie zamieszczona jest stosowna procedura.

Małgorzata Szymkowiak

Copyright © 2013. Przedszkole nr 1 w Rawiczu Rights Reserved.