Uwaga ważna informacja dla rodziców i opiekunów !!!

Szanowni Państwo, wobec wzrastającej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 na terenie naszego kraju Minister Edukacji Narodowej wprowadził czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych początkowo od 16.03.2020 do 25.03.2020roku z późniejszym jego wydłużeniem na okres od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku - przedszkole będzie zamknięte.

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem prosimy rodziców o maksymalne ograniczenie osobistych wizyt w przedszkolu/szkole. W obecnej sytuacji zalecamy i prosimy o kontaktowanie się z przedszkolem/szkołą telefonicznie lub mailowo. Dokumenty przyjmowane są także w postaci skanów, do uzupełnienia w oryginale po ustaniu stanu zagrożenia. Dziękujemy za zrozumienie sytuacji i zastosowanie się do naszej prośby.

Dyrektor Przedszkola nr 1
Małgorzata Szymkowiak